vložky do sportovních bot

Vložky do sportovních bot

 

Podívejte se zespodu na svou nohu ... zjistíte, že je přirozeně zaoblena a zakřivena. Ale stélka a vnitřek vaší boty jsou pravděpodobně ploché a neodpovídají tvaru vaší nohy. 

Formthotics se vytvarují na míru vaší nohy v několika minutách.

Formthotics jsou poslední "skrytou výhodou" pro výkonnostní nebo vrcholové sportovce. Jsou na míru zhotoveny do vnitřku sportovní boty, zabezpečují kontrolu, pohodlí a jistotu potřebnou ke zvyšování výkonů i potěšení ze sportu. 

Byly navrženy specialisty pro sportovní medicínu.

 

Formthotics jsou biomechanickou oporou vaší nohy. K jejich přednostem patří:

  • dlouhodobé pohodlí
  • snížení únavy nohy a svalů
  • zvýšené tlumení otřesů
  • zlepšení kontroly pohybu
  • snížení rizika sportovních úrazů
  • zrychlení regenerace svalů nohy a dolní končetiny po tréninku nebo závodě

Formthotics se vyrábějí v různých typech (aktivní sport, lyžování, turistika, snowboard, golf) a různých hustotách (měkké, střední a pevné provedení), aby vyhověly potřebám různých sportů, výkonnostních úrovní a různým druhům sportovní obuvi.

 

MODELY ACTIVE

Tyto stélky Formthotics jsou vyrobeny z jedinečného typu pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý, teplem tvarovatelný a vodě odolný. Tato pěna existuje v různých hustotách od nízké až po vysokou. Pro snadný výběr se vyrábějí v různých barvách, každá barva představuje jinou hustotu. 

 

Blue - střední hustota
vysoce výkonný model pro ty, kteří požadují maximální kontrolu tlumení otřesů a stability. Vhodné pro výkonnostní a vrcholové sportovce.

 

Dual density - kombinovaná hustota
spojení vrstvy pěny nízké hustoty na podkladě modré pěny střední hustoty, která zaručuje pevnost a kontrolu. Dvojí hustota dodá pohodlí, kontrolu a výkon v jednom. Vhodné pro všechny sporty a všechny úrovně sportovců. Ideální pro chůzi a pomalý běh.

 

Red - vysoká hustota
vložky pro profesionální výkonnostní sportovce u "smekavých" sportů, např. tenis, squash, stolní tenis, volejbal...

 

MODEL SKI

Formthotics jsou vyrobené z jedinečného pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý a voděodolný. Tyto stélky Formthotics vytvoří dokonalé spojení s vašimi lyžemi, které umožňuje velice účinný přenos tlaku a řídící síly do sněhu. To znamená maximální hraniční kontrolu a větší sílu. Formthotics jsou navržené podle biomechaniky, zhotovené na míru, čímž se zvyšuje pohodlí a snižuje svalová únava. Nyní máme jistotu, že můžeme lyžovat naplno po delší dobu. S Formtohotics jsou naše nohy teplejší ve větším pohodlí a méně unavené až do poslední jízdy dne. 

 

Blue - střední hustota
pevné provedení pro ty, kteří požadují maximální kontrolu pohlcení otřesů a stability. Vhodné pro výkonnostní a vrcholové lyžaře.

 

MODEL SNOWBOARD

Formthotics jsou zvlněné zvrchu (jako vaše nohy) a ploché zespodu (jako vnitřek vašich bot). Vložte je do svých bot a postavte se na ně. Formthotics se zhotovují na míru vaší nohy, přímo do vašich bot. Vyplní mezeru mezi nohou a botou. Výsledkem je úplný kontakt s botou. Dobré pro stání. Výborné pro jízdu.

 

Green - vyrobené z pevné pěny pro nohy řídící prkno. Formthotics byly vyvinuty speciálně ke zdokonalení měkkých bot.

 

MODELY OUTDOORS

Formthotics zabezpečí dlouhodobé pohodlí a snížení únavy oporou celé nohy a rozložením vaší tělesné hmotnosti. Jejich tlumení otřesů a stabilita dodává jistotu na nerovném a nestabilním terénu.

Už se nebudete muset déle starat o odřené a unavené nohy narušující požitek z turistiky. Formthotics jsou vyrobené z jedinečného pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý a voděodolný.

Formthotics nesají vodu jako běžné stélky, a proto vaše nohy zůstávají suché. Formthotics pomáhají vašemu tělu uchovat teplo vašich nohou.
Chodíte přírodou kvůli potěšení. Formthotics vám v tom pomohou. Stélky Formthotics existují v různých hustotách od nízké až po vysokou. Pro snadný výběr se vyrábějí v různých barvách, každá barva představuje jinou hustotu. 

 

Burgundy - nízká hustota
zabezpečují pohodlí se střední úrovní kontroly a tlumením otřesů. Jsou vhodné pro celodenní výlety, lehkou horskou a běžnou turistiku.

 

Blue - střední hustota 
pevné provedení pro ty, kteří požadují maximální kontrolu pohlcení otřesů a stability. Vhodné pro chůzi ve volné přírodě a dlouhé výlety rozmanitým terénem.

 

Dual density - modrá/červená 
spojení vrstvy pěny nízké hustoty na podkladě modré pěny střední hustoty, která zaručuje pevnost a kontrolu. Dvojí hustota dodá pohodlí, kontrolu a výkon v jednom, dvojí hustota je vhodná od příležitostné až po vážnou turistiku.

 

MODELY GOLF

Formthotics Golf Pro jsou prvními na míru zhotovovanými stélkami, zvlášť navrženými pro zlepšení vaší hry. Jsou navržené podle biomechaniky, jsou oporou přirozenému tvaru vaší nohy a zpevňují váš celkový golfový postoj, Formthotics nejsou plochou stélkou, ale jsou zvlněné a formovatelné, protože jsou zhotoveny z jedinečné polyetylénové pěny. To znamená, že mohou být zhotovené na míru vaší nohy přímo do vašich golfových bot v několika minutách.

Stélky Formthotics zlepšují celkový golfový postoj pomocí opory celé nohy a rozložení vaší tělesné hmotnosti. Formthotics snižují únavu nohou tak, že můžete chodit a hrát déle ve větším pohodlí. A konečně Formthotics umožňují lepší kontrolu, která se přenáší do vašeho přesnějšího a silnějšího golfového úderu.

Formthotics jsou vyrobené z jedinečného pěnového materiálu, který neobsahuje CFC, je lehký, trvanlivý a voděodolný. Aby byl výběr Formthotics snažší, Formthotics Golf Pro existují ve třech modelech - pro ženy, muže a nízké.

 

Women - tmavězelená/světlezelená 
model dvojí hustoty vzniklý spojením vrstvy měkké světlezelené pěny na základně tvořené pevnou tmavězelenou pěnou. Tmavězelená základna zabezpečí kontrolu, stabilitu a výkon a světlezelený vršek velké pohodlí. Vhodné pro všechny značky a modely dámských golfových bot.

 

Man - tmavězelená/střednězelená 
model dvojí hustoty shodný s provedením pro ženy. Vhodný pro všechny značky a modely pánských golfových bot.

 

Low volume - tmavězelená
Model jedné hustoty vyrobený z jedné vrstvy pevné pěny. Nízké Formthotics jsou navrženy speciálně pro pánské a dámské golfové boty, které nemají uvnitř boty dostatek prostoru pro zhotovení jiných typů na míru.