rehabilitace nežádal olomouc

Vážení a milí pacienti,

vítám Vás na stránkách mé fyzioterapeutické ordinace v Olomouci. Mou specializací je rehabilitace a fyzioterapie dospělých a dětí od 6 let se zvláštním zaměřením na podiatrii a podologii. Jsem přesvědčen, že nejlepším lékem nejsou pilulky, ale prevence a zdravý pohyb. Ať tedy již chcete nemocem a zraněním předcházet nebo již úraz či bolest řešíte, můžeme společně najít cestu, jak nejlépe Vaše tělo posílit, zbavit bolesti, naučit se aktivně zapojovat i ty části těla nebo svaly, o který si myslíte, že nemáte :-) Pomocí speciálních manuálních technik a přístrojového vybavení spolu nalezneme příčinu bolesti a řešení dle Vašich možností a Vaší stávající kondice. 

Pokud jste sportovec a chcete si kondici zvýšit nebo se obáváte zranění z přílišné zátěže nebo svalového přetížení, zkorigujeme společně Vaše tréninky a připravíme Vaše tělo na postupné zvyšování zátěže. Kromě individuálních technik a cvičení můžeme Vašemu tělu ulevit a pomoci mu zrelaxovat i klasickou, sportovní, vazivovou nebo reflexní masáží.

Pokud potřebujete poradit či zjistit další podrobnosti, kontaktujte mě prosím na mém telefonním čísle nebo emailu, které naleznete v kontaktech.

Váš Jiří Nežádal

 


Kontaktujte nás